Jdi na obsah Jdi na menu
 


Instinkt Šejtanova smečka

Instinkt Šejtanova smečka (Max), Junior šampion ČR, Šampion ČR, Klubový šampion, Grand šampion ČR, Šampion SK

nar. 12.1.2008img_2165.jpg DKK 2/1
  

 

 

 

 

 

 

 


  Max pochází z chovatelské stanice Šejtanova smečka Jany Smržové.

Jeho maminkou je výstavně velmi úspěšná fena Bronty Šejtanova smečka (DKK 1/1) a tatínkem importovaný pes Kair iz Doma Mansura (pokud vím, pochází Max z jediného vrhu po tomto psovi) (DKK 0/0).

  I přes to, že se Max účastnil pouze výstav v blízkém okolí a s vystavováním jsme začali až v jednom roce a čtyřech měsících, byl už za čtyři měsíce český junior šampion. O tom, jak se nám na výstavách daří, si můžete přečíst v rubrice výstavní úspěchy společně s hodnocením rozhodčích.

  Maxík je velmi ostré povahy. Doma hlídá na jedničku. Je schopný akceptovat cizí návštěvy (nemusíme ho zavírat), pokud ty si dají říct a nevšímají si ho  což jde při jeho velikosti dost těžko . Známé, které vídá od malička, vítá a bere je jako kamarády. Na výstavách se chová výborně, občas si zabručí na rozhodčího, když mu nesedne, ale s věkem se to lepší a pokud si rozhodčí udržuje správnou vzdálenost, všechno je v pořádku.

V březnu roku 2010 úspěšně prošel bonitací s výborným povahovým testem a pan rozhodčí Ing. Dostál na něm dokonce neshledal žádnou vzhledovou vadu.

Miluje hraní s naším druhým psem – leonbergřicí Sárou, procházky, česání (nejlíp pod krkem a na hlavě), jogurt, cvičení za piškotky na zahradě, cestování autem a hlavně hlídání. 

 

Kair iz Doma Mansura

2005kairdm_big.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bronty Šejtanova smečka

bronty22.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

a tady někde je i Maxík 

35.jpg
 

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 51314
Měsíc: 311
Den: 9