Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky

4.4.2013 

Sárinka oslavila nádherné osmé narozeniny. Zlatíčko naše, přejem ti všechno nejlepší a spoustu zdravíčka do dalších let.

img_2702.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.1.2013

V sobotu Maxí oslavil krásné páté narozeniny. Přejeme ti broučku všechno nejlepší, hodně zdraví do dalších let a hlavně spoustu psí pohody.

img_1337.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23.12.2012

Klidné prožití svátků Vánočních a spoustu zdraví a úspěchů v Novém roce přeje Budišovská smečka.

vanocni_prani.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.9.2012

Teď jsme měli trošku náročné dva víkendy.

9.9. jsme byli na klubové výstavě KRaAOP ve Zbraslavi u Brna, kde si Max vyběhal V2, res. CAC v konkurenci tří psů ve třídě vítězů.

A 15.9. jsme si zopakovali stejnou cestu, tentokrát na klubovou výstavu KKPP. V konkurenci čtyř psů ve třídě vítězů si Max vyběhal V3. Konkurence byla veliká a Maxe to tentokrát vůbec nebavilo. Ale získal nádherný posudek od specialisty na plemeno z Ukrajiny, který sám KAO chová. 

Posudky z obou výstav jsou v sekci výstavní úspěchy 2012 a tímto ukončujeme letošní výstavní sezónu a Maxí bude mít zase na chvíli klid.

 

27.6.2012

V neděli 24.6. jsme s Maxem po dlouhé době byli zase na výstavě. Jednalo se o mezinárodní výstavu v Brně. Maxí se krásně předvedl a nakonec si i vyběhal to nejlepší možné ocenění. Podařilo se mu získat BOBa! Za nádherné fotky Maxe děkuju paní Vágnerové.

intercanis-016.jpg

 

 

 

 

 

 

 

intercanis-043.jpg

 

 

 

 

 

 

 

intercanis-048.jpg

 

 

 

 

 

 

 

intercanis-049.jpg

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.4.2012

Dneska Sárinka slaví nádherné sedmé narozeniny. Ani věřit se mi nechce - ještě včera to byla chlupatá kulička.  Sárinko, přejeme ti všechno nej, spoustu trpělivosti s Maxem a hromadu zdraví do dalších let. 

img_1278.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodatek k výstavě v Polsku:

Takže Max na výstavě získal hodnocení V2, res. CWC psi v Polsku nedostávají. Posudek jsem překládala se dvěma kolegyněmi (tímto jim moc děkuju ) a stejně jsme si nebyly moc jisté. Ale to, co se nám podařilo přeložit, je doplněno v rubrice výstavní úspěchy.

17.3.2012

Dnes jsme si byli zkusit výstavu v Polsku. Zajeli jsme si na mezinárodní výstavu do Katowic. Bylo pořádné horko a Maxí dostal v zimním kožíšku zabrat. Vyběhal si V2 a pravděpodobně i res. CWC. Ale jistá si nejsem, v zápisu nic takového uvedeno není. Usuzuju z toho, že jsme byli vyzváni, aby jsme čekali na res. CACIBa. Budu se muset poradit se zkušenějšími a pak podám přesnější informace. Stejně jako jeho posudek, který budeme luštit v pondělí s kolegyní, která umí polsky. Protože i kdyby ten posudek byl v čestině, stejně mám pocit, že bych ho nepřečetla, tak hrozně je napsaný. 

 

4.2.2012

V sobotu jsme si s Maxem zajeli na DUO CACIB do Brna. Maxík si vyběhal stejné hodnocení jako v Trenčíně, získal V1, CAC, res. CACIB

 

30.1.2012

Včera jsme byli s Maxíkem na naší první letošní výstavě v Trenčíně. Max získal V1, CAC, res. CACIB a splnil tím podmínky pro udělení Slovenského šampiona! Posudek z výstavy je opět v rubrice výstavní úspěchy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

p

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 51313
Měsíc: 310
Den: 8